Onze derde locatie is het zwembad van recreatiepark camping Ponderosa

Het zwembad voldoet aan alle eisen op het gebied van veiligheid en hygiëne. Bij de samenstelling van het water is er gekozen voor een zoutelektrolysesysteem. Dit is zowel beter voor het milieu als prettiger voor u als bezoeker aangezien het water niet irriterend voor huid en ogen is, tevens is het ideaal voor kinderen met gevoelige oren en/of luchtwegen.

Adres

Recreatiepark camping Ponderosa

Maaijkant 26
5113BD Ulicoten.
06-15874270

Wij huren natuurlijk alleen maar het zwembad. Hierdoor is het niet toegestaan dat onze leden door het gebouw gaan zwerven.

  • Watertemperatuur van 29 graden
  • Waterzuivering d.m.v. zoutelektrolyse, dus geen chloor
  • Geen rode ogen, geïrriteerde huid, zere oren of vieze luchtjes
  • Hele rustige zwembadruimte waardoor de prikkels verminderen
  • 10 privé kleedcabines